Elżbieta Zakrzewska

Ukończyła studia ekonomiczne na Wydziale Ekonomiki i Organizacji Produkcji Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, podyplomowo kształciła się w zakresie zarządzania . Ukończyła studia podyplomowe z zakresu terapii zajęciowej/ ma szkolenia z choreoterapii, arteterapii/, zarządzania nieruchomościami, ukończyła stacjonarne 4 letnie studia doktoranckie z zakresu ekonomii W latach 1990–1998 przez dwie kadencje pełniła funkcję wójta Mysłakowic, następnie przez dwa lata była zastępcą dyrektora w Dolnośląskiej Regionalnej Kasie Chorych Oddziału Jelenia Góra. Od 2000 do 2008 zajmowała stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni, następnie została dyrektorem Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Jeleniej Górze/2008-2016 /Pełni funkcję kanclerza Bractwa Kurkowego Ziemi jeleniogórskiej, Prezydenta Klubu Rotary Jelenia Góra Cieplice.
W 2006 w wyborach samorządowych wybrano ją na radną sejmiku dolnośląskiego z ramienia Lewicy i Demokratów. Pełniła funkcję wiceprzewodniczącej rady krajowej Unii Pracy. W sejmiku w 2008 przystąpiła do klubu radnych Platformy Obywatelskiej.
Po śmierci Jerzego Szmajdzińskiego w katastrofie polskiego Tu-154 w Smoleńsku uzyskała uprawnienie do objęcia po nim mandatu, na co wyraziła zgodę, deklarując akces do klubu poselskiego Lewica . 7 maja 2010 złożyła ślubowanie. W latach 2010–2013 była jedną z wiceprzewodniczących UP, następnie ponownie została jedną z wiceszefów rady krajowej tej partii. 11 marca 2017, po rezygnacji Marka Pola, została przewodniczącą rady krajowej UP.
Odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. Człowiek Roku 2010 -Nowin Jeleniogórskich

Zaproszenie dla Pań z Gminy Mysłakowice

SP ZOZ Mysłakowice, Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze zaprasza na zajęcia- kurs  z samoobrony połączone z udzielaniem pierwszej pomocy.
Pierwsze zajęcia odbędą się 1 marca 2017 r o godzinie 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury ul. Daszyńskiego 29 w Mysłakowicach.
Kolejne  odbywać się będą od 15 marca  w środy  od godz 12.00 do 14.00.
Zainteresowane panie proszone są o zabranie ze sobą : miękkiego obuwia, stroju sportowego, ręcznika i  napoju.

Elżbieta Zakrzewska