Z prasy

Lip
21
2011

Biuro Poselskie w Legnickim Polu

19.07.2011.
ImageW poniedziałek 18 lipca 2011 roku otworzone zostało Społeczne Biuro Poselskie poseł Elżbiety Zakrzewskiej. Otwarcie biura poselskiego w tak niewielkiej miejscowości to z pewnością ewenement, a jednak poseł Elżbieta Zakrzewska zdecydowała się na taki krok i uroczyście otworzyła je w Legnickim Polu. To dziewiąte biuro posłanki w regionie. Biura działają między innymi w Głogowie, Kowarach, Mysłakowicach czy główne biuro poselskie w Jeleniej Górze.

Więcej: Biuro Poselskie w Legnickim Polu

 
Cze
21
2011

| Autor : Przemysław Kołpajew
Lemowisko w Kowarach
| Fot. : Rafał Gieroń

Pokaz akcji gaśniczej straży pożarnej, znakowanie rowerów przez policję, licytacje i loteria fantowa. Między innymi w takie atrakcje obfitował sobotni festyn Lemowisko zorganizowany w Kowarach.

To już II piknik rodzinny pod nazwa Lemowisko, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kowarach. Od rana uczniowie, rodzice i nauczyciele przynosili różnego rodzaju przysmaki oraz zapinali organizację imprezy na przysłowiowy ostatni guzik.

Więcej: Lemowisko w Kowarach

   
Mar
15
2011

"Gorączka sobotniej nocy", czyli finał wyboru Człowieka Roku 2010

goraczka_sobotniej_nocy
   
Mar
06
2011

Elżbieta Zakrzewska Człowiekiem Roku 2010

Elżbieta Zakrzewska Człowiekiem Roku 2010


Z przyjemnością informujemy, że w jubileuszowym 20 finale konkursu "Człowiek Roku 2010", który zorganizowały "Nowiny Jeleniogórskie" główną nagrodę - "Kryształ Górski" otrzymała mieszkanka Kowar - posłanka i dyrektor szpitala MSWiA Elżbieta Zakrzewska.


Posłanka odebrała nagrodę krótko przed północą w hotelu Ariston, gdzie odbywał się finałowy bal. Wcześniej finalistów ostro przetestował prowadzący Krzysztof Langer.

Więcej: Elżbieta Zakrzewska Człowiekiem Roku 2010

   
Mar
02
2011

Ma pomysł na życie

thumb_ma_pomysl_na_zycie
   

Strona 1 z 3